top
Česká verze Deutsche Version English version Versija polska по русски  
image
Výhradní zastoupení pro ČR a SR
brednauer
Bobové dráhy
bmg
Lanové dráhy
tschu
Vláčky - Autobusy

skiindex
lanovky
aldr
lanovedrahy
26.2.2017, svátek má
Dorota

[Počitadlo: CNW:Counter]

 logo

Přidat k oblíbeným
Nastavit homepage
image
image
image

O firmě

img
  O firmě | Projekčně-konstrukční oddělení | Prostory firmy | Umístění firmy | Certifikáty
img

 

Firma MICHÁLEK s.r.o. vznikla v roce 1995 jako zámečnická dílna zaměstnávající 6 pracovníků, která se zabývala pouze zakázkovou strojírenskou výrobou. Během následujících let se firma dynamickým vývojem rozšířila až do současné podoby střední strojírenské firmy čítající 60 zaměstnanců. V dnešní době se zabýváme kromě původní strojírenské výroby také realizacemi investičních celků v oblasti dodávek lyžařských vleků, lanových drah, bobových drah a silničních turistických vláčků.

Lyžařské vleky

Od roku 1997 se zabýváme výrobou lyžařských vleků vlastní konstrukce. Sortiment námi nabízených lyžařských vleků je komplexní a zahrnuje dětské vleky s nízkým vedením lana (Kindle), jednomístné lyžařské vleky teleskopické (Basic) i bubínkové (Single) a dvoumístné bubínkové vleky až do výkonu 110kW (Double a Double Max). Naše lyžařské vleky jsou velmi spolehlivá zařízení. Důkazem toho je mnoho realizaci v ČR, Slovensku, Polsku a Litvě.

Lanové dráhy (nové i repasované)

Od roku 2003 se naše firma zabývá výstavbou repasovaných lanových drah. Jedná se o komplexní službu pro naše zákazníky spočívající ve vyhledání vhodné lanové dráhy, realizaci projektové dokumentace, repasní a montážní práce a legislativní pomoc při uvedení dráhy do provozu. V roce 2010 naše firma zahájila spolupráci v oblasti komplexních dodávek nových lanových drah se švýcarským výrobcem firmou Bartholet Maschinebau AG, Flums. V rámci této spolupráce je naše firma schopna dodat veškerý sortiment lanových drah - sedačkové lanovky s pevným nebo odpojitelným uchycením sedaček, kabinkové lanové dráhy oběžné i kyvadlové, funitely, pozemní dráhy apod. Firma Bartholet Maschinenbau AG patří k předním světovým výrobcům lanových drah.

Bobové dráhy

Dodávky turisticky atraktivních bobových drah realizujeme na bázi výhradního zastoupení pro Česko a Slovensko s rakouským výrobcem firmou Brandauer GmbH, Russbach. Tato spolupráce byla zahájena v roce 2002 a vyústila již do několika velmi zajímavých realizací. Jedná se o jednotrubkový systém bobové dráhy, který z hlediska bezpečnosti patří ke špičkovým produktům v celosvětovém měřítku. Současné technické provedení bobové dráhy umožňuje její bezpečný celoroční provoz. Doprava bobů na start je prováděna buď pomocí speciálního dopravníku nebo bubínkového lyžařského vleku s vysokým vedením lana nebo pomocí lanové dráhy.

Turistické silniční vláčky

Výhradní zastoupení s tradičním německým výrobcem firmou Road Train Tschu-Tschu GmbH, Neumarkt jsme uzavřeli v roce 2011. Silniční vláčky Tschu-Tschu a vysoce moderní busy URBAN se vyznačují klasickou německou precizností a spolehlivostí. Jsou velmi žádané jako turistický dopravní prostředek do městských zón, turistických středisek, lázeňských středisek apod. Nabídka modifikací vláčků a přípojných vagonů je velmi široká a každý zákazník určitě v této nabídce nalezne pro sebe nejvhodnější řešení.

Ing. Milan Licek, ředitel
Informační zpravodaj

2014-03
2014-03
 
2014-02
2014-02
 
2014-01
2014-01
2014-01
2013-12
2013-12
2013-12
2013-02
2013-02
2013-02
2012-12
2012-12
2012-12
2012-10
2012-10
2012-10
img
Naši zákazníci
Sport park Františkov
Ski centrum Kálnica
Ski areál Klínovec
Kaste
Ski Přívrat
Ski Morávka
Snowhill
Ski klub Velké Meziříčí
Voda a sport
Obecní úřad Dolní Podluží
Ski areál Čenkovice
Ski areál Přemyslov
Obec Strážné
Ski Bachledova
Ski Malá Úpa
Ski areál Šindelná
Revúcky raj
LA Žiarce
Lipno servis
Ski areál Luisino údolí
Ski areál Olešnice
Ski areál Šacberk
Skiing Petříkov
Areál Janova hora
Ski Čierne - Zlatá Kačka
Ski klub Hlinsko
Spolupracující firmy
SEW EURODRIVE
TÜV
GEOLES, geodetické práce
GEOLES, geodetické práce
M&D ELEKTRO
img
img